ERPAG. Aplikacja sprawdzająca się w biznesie małych firm.

ERPAG. Aplikacja sprawdzająca się w biznesie małych firm.

9 sierpnia, 2021 0 przez Redakcja

ERPAG, jest dodatkiem do dysku Google i działa w chmurze obliczeniowej. Jego twórcy, sami o sobie mówią, że oferowana przez nich usługa EPR, obejmuje wszystkie procesy biznesowe w małych i średnich firmach. Aplikacja, obsługuje większość typowych działań sprzedażowych takich jak: zakupy, sprzedaż, produkcja, zapasy, planowanie projektów, POS, płace i analizę biznesową. Nie posiada żadnych skomplikowanych formularzy, ukrytych opcji i rozbudowanych instrukcji. Proste przeniesienie rzeczywistych procesów biznesowych do aplikacji, umożliwia intuicyjne korzystanie z jej oprogramowania.

JAKIE SĄ FUNKCJE OGÓLNE, WYRÓŻNIAJĄCE ERPAG JAKO RODZAJ NARZĘDZIA PRACY?

 • wygląd pulpitu,
 • funkcja szybkiego wyszukiwania Ingrid,
 • zarządzanie kopiami zapasowymi,
 • zdefiniowanie aplikacji przez wyznaczoną jej rolę,
 • kompleksowość obsługi użytkownika,
 • komunikacja szyfrowana,
 • zintegrowane wsparcie,
 • przechowywanie danych w chmurze,
 • funkcja eksportu plików .doc, .xla, .pdf w formie e-maila.

JAK WYGLĄDA OFERTA DOTYCZĄCA ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ I CRM APLIKACJI?

Jeśli potrzebne ci kompleksowe zarządzanie sprzedażą, możesz na nie liczyć, korzystając z aplikacji ERPAG. Program samodzielnie prowadzi system procesów opartych na obliczeniach przedsprzedażowych. Używając aplikacji, wpływasz na przetwarzanie przez nią dostępnych danych, za pomocą swojego jednego kliknięcia, które w sumie związane jest z sześcioma, wykonywanymi przez ERPAG krokami, które składają się na tzw. zarządzanie sprzedażą. Oto one:

 1. Lead.
 2. Okazja.
 3. Oferta.
 4. Faktura.
 5. Płatność.
 6. Dostawa.

Lista klientów, również nie umknie twojej uwadze, ponieważ wyróżniają ją widżety takie jak tabelaryczne oznaczenia przychodów czy spis wyróżniających się klientów. Zadaniem funkcji etykiet, jest usprawnienie procesu rozwiązywania zaistniałych problemów. Program, w swojej strukturze, uwzględnia także opcję nazwaną: kampanie. ERPAG dopilnuje, by zwrócone przez klientów towary wróciły do magazynu.

Raporty z biblioteki sprzedażowej, możesz otrzymywać na bieżąco i w czasie rzeczywistym (pełne raportowanie). ERPAG, dysponuje automatycznym przelicznikiem walut oraz opcją zarządzania nim. Efektywnie wykorzystuje kalkulator podatkowy, z uwzględnieniem różnych stawek, dotyczących konkretnego typu podatku. Bierze pod uwagę różne warunki płatności, konfiguruje adnotacje i rozlicza faktury cykliczne (powtarzające się).

ZAKUPY, PRODUKCJA I ZARZĄDZANIE DOSTAWAMI.

W zakładce ERPAG, dotyczącej systemu zamówień, mamy do dyspozycji różnego typu rodzaje formularzy, które możemy dostosować do swoich aktualnych potrzeb zamówieniowych. Wykonywane przez aplikacje kompleksowe zarządzanie zakupami oparte jest na 5 krokach:

 1. Zapytanie o cenę.
 2. Zamówienie.
 3. Faktura.
 4. Dostawca.
 5. Płatność.

Możesz również samodzielnie kontrolować zarządzanie zakupami lub przestawić opcje na funkcje regulowane domyślnie i automatycznie przez ERPAG. Program uwzględnia różne stawki i warunki płatności, rozlicza i importuje faktury cykliczne od dostawców, oddziela zwroty oraz zarządza wysyłką.

Dział produkcji, oparty jest w ERPAG na wielopoziomowych zespołach, zarządzaniu projektem za pomocą wykresów słupkowych, a produkcja powstaje zgodnie z podzieloną na części listą zapotrzebowania (BOM). Do dyspozycji mamy funkcje: produkcja cykliczna, produkcja planowana, usługi. Całością zarządzamy klikając w wybraną zakładkę dotyczącą zakupów i dostaw.

KONTROLA MAGAZYNU, FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ.

Program przegląda i kontroluje stany magazynowe w czasie rzeczywistym. Redukuje koszty, dzięki wykonywaniu precyzyjnych obliczeń, używając w tym celu wydajnych procesów operacyjnych. ERPAG, wylicza zobowiązania i należności kontrahentów w czasie rzeczywistym korzystając z otwartego dostępu do faktur. Aplikacja, dysponuje kalkulatorem kredytów i odsetek. Zarządza majątkiem trwałym i wykonywanymi płatnościami. Szczegółowo definiuje produkty wykorzystując do tego celu zdjęcia, SKU, kody kreskowe, kategorie i znaki towarowe. Pulpit nawigacyjny finansów, raportowania i analiz jest przyjazny dla użytkownika oraz łatwy w obsłudze.