Profesjonalne sprzątanie biura – jakie prace wchodzą w zakres tej usługi?

Profesjonalne sprzątanie biura – jakie prace wchodzą w zakres tej usługi?

15 marca, 2024 0 przez Natalia

Dużymi krokami zbliża się wiosna i uznałeś, że przydałoby się dokładnie posprzątać całe biuro, ale Twój grafik jest pełen i nie znajdziesz czasu na wielogodzinne czyszczenie wszystkich pomieszczeń? Nie szkodzi – znajdź zaufaną firmę sprzątającą i powierz jej to zadanie. Nie obawiaj się, że dużo zapłacisz za taką usługę – jest dostępna w naprawdę przystępnej cenie. Zobacz, jakie prace może wykonać ekipa sprzątająca w ramach sprzątania biura.

Mycie okien

Jedną z prac, jakie może wykonać ekipa z firmy CleanHub w ramach sprzątania biura we Wrocławiu, jest mycie okien. Bądźmy szczerzy – jest to czynność, której większość z nas nienawidzi. Wykonywanie jednak tej męczącej i żmudnej pracy fizycznej jest koniecznością, ponieważ brudne okna to spore problemy. Są one bowiem siedliskiem bakterii i pleśni, które mogą być dużym zagrożeniem dla zdrowia pracowników. Powierzając czyszczenie okien ekipie ekspertów, masz pewność, że będą one pozbawione smug i zacieków. Już dziś nawiąż współpracę i zapewnij swoim oknom pierwszorzędny blask.

Czyszczenie mebli i wyposażenia biurowego

Profesjonalna ekipa sprzątająca zadba również o dokładne posprzątanie stanowisk pracy i wyposażenia biura. Zajmie się odkurzaniem i czyszczeniem różnych powierzchni takich jak m.in. biurka, stoły, szafki, fotele i inne meble, na których gromadzą się rozmaite zabrudzenia w postaci kurzu czy plam. CleanHub używa do tego bezpiecznych środków czyszczących, zatem nie musisz się obawiać, że spowodują one zniszczenia powierzchni. Pracownicy chętnie zajmą się również czyszczeniem urządzeń biurowych takich jak m.in. komputery, drukarki czy telefony.

Pranie wykładzin i tapicerek

Pranie wykładzin i tapicerek jest istotnym elementem sprzątania biura zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy pracownicy wnoszą do firmy sporo brudu i błota. Wrocławska firma sprzątająca zna najlepsze sposoby na doczyszczenie takich materiałów i wie, jak sprawnie pozbyć się tego typu zanieczyszczeń, bez niszczenia wykładzin i tapicerek.

Sprzątanie, mycie i dezynfekcja sanitariatów

CleanHub zatroszczy się również o sprzątanie, mycie i dezynfekcję sanitariatów. Dokładnie wyczyści toalety, umywalki, podłogi i inne powierzchnie takie jak np. drzwi przy użyciu odpowiednich narzędzi takich jak m.in. niezawodne mopy, gąbki czy szczotki. Szczególnie ważnym elementem jest też dezynfekcja, której celem jest zabicie wszelkich bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Co więcej, eksperci wiedzą, jak poradzić sobie z problemem nieprzyjemnych zapachów i stosują do tego sprawdzone środki zapachowe czy neutralizatory zapachów, aby stworzyć przyjemne środowisko pracy dla wszystkich pracowników.