Angielski biznesowy dla firm – czy warto?

Angielski biznesowy dla firm – czy warto?

25 grudnia, 2023 0 przez Redaktorka Katarzyna

Nie od dziś wiadomo, że znajomość języka angielskiego jest niezmiernie ważna. To dzięki niemu jesteśmy w stanie nawiązać wiele wartościowych relacji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ten popularny na całym świecie język daje wiele możliwości i stanowi ważny element każdego CV wysyłanego do korporacji o międzynarodowym zasięgu.

Analizując oferty obecnego rynku pracy szybko zorientujemy się, że poziom znajomości angielskiego jest dla pracodawców bardzo istotny. Współpraca z zagranicznymi Klientami stawia przed pracownikami pewne wymagania, dlatego coraz więcej przedsiębiorców stawia na angielski biznesowy dla firm. Warszawa obfituje w szkoły języków obcych, które umożliwiają poznawanie tego języka w przystępny sposób.

Dostępne formy zajęć

Współczesne szkoły językowe oferują rozmaite formy nauki języka i chętnie dopasowują się do wymagań konkretnego przedsiębiorstwa. Obecnie, często wybieranym rozwiązaniem są zajęcia online, które umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie. Program nauczania jest taki sam jak w przypadku zajęć stacjonarnych, natomiast pracownik nie traci czasu na dojazd do szkoły.

Pomimo dużego komfortu jaki daje nauka zdalna, sporo osób wciąż decyduje się na kurs stacjonarny. Bezpośredni kontakt z lektorem oraz fizyczna obecność na zajęciach może okazać się dla niektórych efektywniejszą formą poznawania wiedzy. Ponadto, kurs stacjonarny jest nieoceniony w przypadku dobrze znającej się grupy pracowników, dla których praca zespołowa może być przyjemnością.

Jeśli jednak poziom wiedzy kursantów jest zróżnicowany, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrealizować lekcje indywidualne. Warto dodać, że zajęcia mogą odbywać się zarówno online, jak i w siedzibie Klienta. Jest wiele dróg, dzięki którym można poznawać angielski biznesowy dla firm. Warszawa to atrakcyjne miejsce do nauki!

Efektywna nauka angielskiego biznesowego dla firm

Osoby rozpoczynające lub kontynuujące naukę języka jako priorytet stawiają szybkość osiąganych efektów. Oczywiście, poznawanie zagadnień związanych z angielskim zależy w dużej mierze od zaangażowania kursantów, jednak stosowane metody nauczania również są bardzo ważnym elementem kursu. Doskonale wie o tym Szkoła Języków Obcych Advantis, która stawia na lekcje angażujące uczestników poprzez stosowanie różnorodnych pomocy naukowych.

Advantis dba o realne podnoszenie kompetencji kursantów, uwzględniając wszystkie aspekty komunikacji. Oprócz książek i podręczników, ważnymi składnikami zajęć są m.in. słuchanie nagrań, czytanie na głos czy też rozmowy z native-speakerami. Advantis oferuje wszechstronny angielski biznesowy dla firm. Warszawa to miasto stanowiące jeden z kluczowych punktów działalności, jednak elastyczne formy zajęć pozwalają na realizację szkoleń zgodnie z preferencjami Klienta. Nauka języka angielskiego biznesowego może być dla Twoich pracowników okazją do rozwoju oraz zacieśnienia współpracy, a dla Ciebie perspektywą budowania pozytywnego obrazu firmy na rynku!