Agencja pracy tymczasowej Radom – znajdź szybciej wykwalifikowanego pracownika

Agencja pracy tymczasowej Radom – znajdź szybciej wykwalifikowanego pracownika

22 sierpnia, 2022 0 przez Redaktorka Justyna

Poszukiwanie pracownika o odpowiednich kompetencjach potrafi być żmudne i dość czasochłonne. Gdy jednak rekrutacja nie przynosi zadowalających efektów, a część stanowisk pracy w Twoim zakładzie czeka na właściwe osoby, warto skorzystać z pomocy agencji pracy.

Czym jest agencja pracy tymczasowej i co należy do jej zadań?

Agencja pracy tymczasowej to podmiot, który zajmuje się zatrudnianiem pracownika na podstawie umowy o pracę tymczasową. Zatrudniony pracownik zostaje oddelegowany do jednej z firm, w której znalazło się wolne miejsce pracy. Dzięki temu tzw. pracodawca użytkownik zyskuje wykwalifikowanego pracownika i nie musi przy tym martwić się przebiegiem rekrutacji.

Przykładowa agencja pracy tymczasowej Radom Jobspot zatrudnia pracowników z zagranicy, którym następnie znajduje zatrudnienie w polskich firmach. Warto przy tym wspomnieć, że agencja pracy tymczasowej zajmuje się pomocą z adaptacją obcokrajowca. Do jej zadań należy m.in.:

  • przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do legalnego zatrudnienia obcokrajowca;
  • pomoc w przygotowaniu dokumentów legalizacji pobytu przybyłego z zagranicy pracownika;
  • zapewnienie zatrudnionemu pracownikowi transportu do miejsca pracy;
  • pomoc w znalezieniu kwaterunku oraz organizacji wyżywienia;
  • wsparcie koordynatorów zarówno dla pracownika, który próbuje się zaadaptować w Polsce, jak i również pracodawcy użytkownika, który zatrudnił taką osobę.

Agencja pracy tymczasowej Radom Jobspot pomaga w wielu ważnych kwestiach. Dzięki temu znalezienie pracy przez obcokrajowca oraz jego adaptacja w nowym i nieznanym miejscu przebiega sprawniej. Natomiast druga strona, czyli pracodawca zyskuje wykwalifikowanego pracownika bez ciągnącej się tygodniami rekrutacji.

Agencja pracy tymczasowej Radom – dlaczego warto skorzystać z Jobspot?

Korzyści korzystania z agencji pracy tymczasowej Jobspot jest wiele. Jako pracodawca z wolnym miejscem pracy oszczędzasz sporo cennego czasu. Nie musisz przy tym organizować spotkań rekrutacyjnych z wieloma kandydatami. Wystarczy, że zgłosisz się do agencji pracy tymczasowej i wskażesz wymogi oraz oczekiwania, które powinien spełnić odpowiedni kandydat. Całą resztą zajmie się doświadczony zespół koordynatorów, który wyszuka właściwą osobę i zaproponuje Ci pracownika, który po Twojej akceptacji zostanie dowieziony na miejsce pracy.

Chętny do podjęcia pracy w Polsce obcokrajowiec może natomiast liczyć na pomoc agencji pracy nie tylko przy szukaniu zatrudnienia. Jobspot pomoże również w całym procesie adaptacji. Od uzyskania wszystkich niezbędnych dokumentów urzędowych, w tym legalizacji pobytu, aż po zakwaterowanie i wyżywienie.